Director Agentie » Livia Mihaela Popa

Livia Mihaela Popa

Impreuna, existam pentru a crea si a investi valoare!

Mobil 0727.900.664
Tel/Fax 0244.311.200
eMail livia.popa@mervani.ro
Adresa SINAIA, Bulevardul Ferdinand, Nr.16A, Ap.9A-9B, Parter, langa Vila Splendid.
Social media
RSS
Google+
Livia Mihaela Popa

Ma numesc Livia Mihaela Popa, sunt Director Agentie in cadrul Agentiei Imobiliare Mervani si ma puteti contacta telefonic la 0727.900.664 sau imi puteti trimite un email la adresa livia.popa@mervani.ro .

In acest moment, Livia Mihaela Popa are in portofoliul personal 287 oferte active. Puteti efectua un click pe numarul de oferte pentru a vizualiza imobile din categoria care va intereseaza.

Livia Mihaela PopaVanzari Inchirieri
Nr. imobileAfisariNr. imobileAfisari
Garsoniere1268.713320.035
Apartamente57148.18435.519
Apt. in Casa/Vila1957.72012.714
Case35169.869
Vile49226.154439.532
Spatii Comerciale39.654421.754
Spatii Industriale
Spatii Turistice1583.944
Terenuri Intravilane81239.140
Terenuri Extravilane1850
287 oferte — 1.093.782 afisari
Imobile aflate in portofoliul agentului Livia Mihaela Popa si scoase pentru Vanzare
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Predeal2112121716
Busteni115521164161
Sinaia425118101224
Comarnic114117
Azuga5623516
Bran21
Rasnov2
Imobile aflate in portofoliul agentului Livia Mihaela Popa si scoase pentru Inchiriere
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Predeal1
Busteni1111
Sinaia12122
Comarnic
Azuga11
Bran
Rasnov

POLITICA PRETURILOR AFISATE

Valoarea proprietatilor publicate pe site-ul www.mervani.ro reprezinta exclusiv expresia si intentia proprietarilor. Preturile afisate nu reflecta neaparat valoarea reala, ele fiind preturi de promovare.

Agentia Imobiliara Mervani nu-si asuma in niciun fel raspunderea privind detaliile aferente proprietatilor prezentate si nici privind posibila neconcordanta intre pretul de promovare exprimat de proprietari si valoarea reala de piata.

Utilizarea preturilor de promovare afisate pe site si folosirea acestora de catre evaluatori sau terte persoane in diverse scopuri (studiu de piata, raport evaluare, etc...) se face pe raspunderea exclusiva a acestora, tinand cont ca valoarea proprietatilor nu reflecta neaparat valoarea reala de piata a imobilelor.

Imobiliare Campina | Apartamente de Vacanta Sinaia | Terenuri Rezidentiale Predeal | Case Busteni | Vile Azuga | Proiecte Imobiliare | Terenuri Comarnic | Imobiliare Valea Prahovei | Vanzari Breaza Cornu Brebu Banesti | Imobile de Vanzare | Proiecte Sinaia | Vile Sinaia | Anunturi Imobiliare | Apartamente Sinaia | Inchirieri Imobiliare | Proiecte Imobiliare Valea Prahovei | Stiri Imobiliare | Agentie Imobiliara | Vanzari si Inchirieri