Portofoliu Agent Imobiliar » Andrei Gornea

Andrei Gornea

Impreuna, existam pentru a crea si a investi valoare!

Mobil 0720.900.678
Tel/Fax 0244.311.200
eMail andrei@mervani.ro
Adresa SINAIA, Bulevardul Ferdinand, Nr.16A, Ap.9A-9B, Parter, langa Vila Splendid.
Social media
RSS
Facebook
Andrei Gornea

Ma numesc Andrei Gornea, sunt Broker in cadrul Agentiei Imobiliare Mervani si ma puteti contacta telefonic la 0720.900.678 sau imi puteti trimite un email la adresa andrei@mervani.ro .

In acest moment, Andrei Gornea are in portofoliul personal 338 oferte active. Puteti efectua un click pe numarul de oferte pentru a vizualiza imobile din categoria care va intereseaza.

Andrei GorneaVanzari Inchirieri
Nr. imobileAfisariNr. imobileAfisari
Garsoniere743.321216.327
Apartamente47133.54027.702
Apt. in Casa/Vila2765.968210.021
Case31111.60521.219
Vile70245.653937.017
Spatii Comerciale36.96267.452
Spatii Industriale12.21511.047
Spatii Turistice1742.09427.066
Terenuri Intravilane108314.232
Terenuri Extravilane11.409
338 oferte — 1.054.850 afisari
Imobile aflate in portofoliul agentului Andrei Gornea si scoase pentru Vanzare
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Busteni198102711734
Sinaia329125172521
Predeal162412421
Comarnic5323
Azuga2357118
Bran1
Rasnov11
Imobile aflate in portofoliul agentului Andrei Gornea si scoase pentru Inchiriere
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Busteni112
Sinaia121621
Predeal1221
Comarnic
Azuga111
Bran
Rasnov

POLITICA PRETURILOR AFISATE

Valoarea proprietatilor publicate pe site-ul www.mervani.ro reprezinta exclusiv expresia si intentia proprietarilor. Preturile afisate nu reflecta neaparat valoarea reala, ele fiind preturi de promovare.

Agentia Imobiliara Mervani nu-si asuma in niciun fel raspunderea privind detaliile aferente proprietatilor prezentate si nici privind posibila neconcordanta intre pretul de promovare exprimat de proprietari si valoarea reala de piata.

Utilizarea preturilor de promovare afisate pe site si folosirea acestora de catre evaluatori sau terte persoane in diverse scopuri (studiu de piata, raport evaluare, etc...) se face pe raspunderea exclusiva a acestora, tinand cont ca valoarea proprietatilor nu reflecta neaparat valoarea reala de piata a imobilelor.

Imobiliare Campina | Apartamente de Vacanta Sinaia | Terenuri Rezidentiale Predeal | Case Busteni | Vile Azuga | Proiecte Imobiliare | Terenuri Comarnic | Imobiliare Valea Prahovei | Vanzari Breaza Cornu Brebu Banesti | Imobile de Vanzare | Proiecte Sinaia | Vile Sinaia | Anunturi Imobiliare | Apartamente Sinaia | Inchirieri Imobiliare | Proiecte Imobiliare Valea Prahovei | Stiri Imobiliare | Agentie Imobiliara | Vanzari si Inchirieri