Portofoliu Agent Imobiliar » Laurentiu Ungureanu

Laurentiu Ungureanu

Impreuna, existam pentru a crea si a investi valoare!

Mobil 0720.900.665
Tel/Fax 0244.374.951
eMail ungureanul@mervani.ro
Adresa CAMPINA, Bulevardul Carol I, Nr.88, Bl.20F, Sc.B, Ap.20, Parter, in zona notariatelor, vis-a-vis de Biserica de la Brazi.
Social media
RSS
Google+
Laurentiu Ungureanu

Ma numesc Laurentiu Ungureanu, sunt Broker in cadrul Agentiei Imobiliare Mervani si ma puteti contacta telefonic la 0720.900.665 sau imi puteti trimite un email la adresa ungureanul@mervani.ro .

In acest moment, Laurentiu Ungureanu are in portofoliul personal 640 oferte active. Puteti efectua un click pe numarul de oferte pentru a vizualiza imobile din categoria care va intereseaza.

Laurentiu UngureanuVanzari Inchirieri
Nr. imobileAfisariNr. imobileAfisari
Garsoniere544.049
Apartamente32120.06116.884
Apt. in Casa/Vila513.81223.205
Case140737.086641.238
Vile54226.007312.524
Spatii Comerciale624.532844.779
Spatii Industriale33.261315.155
Spatii Turistice627.30211.790
Terenuri Intravilane3451.133.01814.110
Terenuri Extravilane1855.34114.884
640 oferte — 2.519.038 afisari
Imobile aflate in portofoliul agentului Laurentiu Ungureanu si scoase pentru Vanzare
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Campina419235742150
Breaza183452615125
Cornu212111531
Banesti31184
Brebu11141
Telega414
Sotrile31
Baicoi1652
DN129
Poiana Campina268
Valea Doftanei92122
Provita10217
Mislea2151
Ploiesti21
Urleta11
Cocorastii Mislii1
Paulesti1
Imobile aflate in portofoliul agentului Laurentiu Ungureanu si scoase pentru Inchiriere
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Campina1161711
Breaza121
Cornu1
Banesti1
Brebu
Telega
Sotrile
Baicoi
DN111
Poiana Campina1
Valea Doftanei
Provita
Mislea
Ploiesti
Urleta
Cocorastii Mislii
Paulesti

POLITICA PRETURILOR AFISATE

Valoarea proprietatilor publicate pe site-ul www.mervani.ro reprezinta exclusiv expresia si intentia proprietarilor. Preturile afisate nu reflecta neaparat valoarea reala, ele fiind preturi de promovare.

Agentia Imobiliara Mervani nu-si asuma in niciun fel raspunderea privind detaliile aferente proprietatilor prezentate si nici privind posibila neconcordanta intre pretul de promovare exprimat de proprietari si valoarea reala de piata.

Utilizarea preturilor de promovare afisate pe site si folosirea acestora de catre evaluatori sau terte persoane in diverse scopuri (studiu de piata, raport evaluare, etc...) se face pe raspunderea exclusiva a acestora, tinand cont ca valoarea proprietatilor nu reflecta neaparat valoarea reala de piata a imobilelor.

Imobiliare Campina | Apartamente de Vacanta Sinaia | Terenuri Rezidentiale Predeal | Case Busteni | Vile Azuga | Proiecte Imobiliare | Terenuri Comarnic | Imobiliare Valea Prahovei | Vanzari Breaza Cornu Brebu Banesti | Imobile de Vanzare | Proiecte Sinaia | Vile Sinaia | Anunturi Imobiliare | Apartamente Sinaia | Inchirieri Imobiliare | Proiecte Imobiliare Valea Prahovei | Stiri Imobiliare | Agentie Imobiliara | Vanzari si Inchirieri