Portofoliu Agent Imobiliar » Laurentiu Ungureanu

Laurentiu Ungureanu

Impreuna, existam pentru a crea si a investi valoare!

Mobil 0720.900.665
Tel/Fax 0244.374.951
eMail ungureanul@mervani.ro
Adresa CAMPINA, Bulevardul Carol I, Nr.88, Bl.20F, Sc.B, Ap.20, Parter, in zona notariatelor, vis-a-vis de Biserica de la Brazi.
Social media
RSS
Google+
Laurentiu Ungureanu

Ma numesc Laurentiu Ungureanu, sunt Broker in cadrul Agentiei Imobiliare Mervani si ma puteti contacta telefonic la 0720.900.665 sau imi puteti trimite un email la adresa ungureanul@mervani.ro .

In acest moment, Laurentiu Ungureanu are in portofoliul personal 646 oferte active. Puteti efectua un click pe numarul de oferte pentru a vizualiza imobile din categoria care va intereseaza.

Laurentiu UngureanuVanzari Inchirieri
Nr. imobileAfisariNr. imobileAfisari
Garsoniere544.722
Apartamente32122.047213.241
Apt. in Casa/Vila614.94213.136
Case142734.810641.974
Vile55235.235312.856
Spatii Comerciale725.020845.642
Spatii Industriale33.502315.455
Spatii Turistice627.71611.872
Terenuri Intravilane3461.155.56614.211
Terenuri Extravilane1856.20714.929
646 oferte — 2.563.083 afisari
Imobile aflate in portofoliul agentului Laurentiu Ungureanu si scoase pentru Vanzare
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Campina419335842152
Breaza183442715124
Cornu211111531
Banesti41194
Brebu11141
Telega414
Sotrile311
Baicoi1652
DN129
Poiana Campina1618
Valea Doftanei92122
Provita12216
Mislea3151
Ploiesti21
Urleta1
Cocorastii Mislii1
Paulesti1
Imobile aflate in portofoliul agentului Laurentiu Ungureanu si scoase pentru Inchiriere
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Campina2161711
Breaza21
Cornu1
Banesti1
Brebu
Telega
Sotrile
Baicoi
DN111
Poiana Campina1
Valea Doftanei
Provita
Mislea
Ploiesti
Urleta
Cocorastii Mislii
Paulesti

POLITICA PRETURILOR AFISATE

Valoarea proprietatilor publicate pe site-ul www.mervani.ro reprezinta exclusiv expresia si intentia proprietarilor. Preturile afisate nu reflecta neaparat valoarea reala, ele fiind preturi de promovare.

Agentia Imobiliara Mervani nu-si asuma in niciun fel raspunderea privind detaliile aferente proprietatilor prezentate si nici privind posibila neconcordanta intre pretul de promovare exprimat de proprietari si valoarea reala de piata.

Utilizarea preturilor de promovare afisate pe site si folosirea acestora de catre evaluatori sau terte persoane in diverse scopuri (studiu de piata, raport evaluare, etc...) se face pe raspunderea exclusiva a acestora, tinand cont ca valoarea proprietatilor nu reflecta neaparat valoarea reala de piata a imobilelor.

Imobiliare Campina | Apartamente de Vacanta Sinaia | Terenuri Rezidentiale Predeal | Case Busteni | Vile Azuga | Proiecte Imobiliare | Terenuri Comarnic | Imobiliare Valea Prahovei | Vanzari Breaza Cornu Brebu Banesti | Imobile de Vanzare | Proiecte Sinaia | Vile Sinaia | Anunturi Imobiliare | Apartamente Sinaia | Inchirieri Imobiliare | Proiecte Imobiliare Valea Prahovei | Stiri Imobiliare | Agentie Imobiliara | Vanzari si Inchirieri