Portofoliu Agent Imobiliar » Laurentiu Ungureanu

Laurentiu Ungureanu

Impreuna, existam pentru a crea si a investi valoare!

Mobil 0720.900.665
Tel/Fax 0244.374.951
eMail ungureanul@mervani.ro
Adresa CAMPINA, Bulevardul Carol I, Nr.88, Bl.20F, Sc.B, Ap.20, Parter, in zona notariatelor, vis-a-vis de Biserica de la Brazi.
Social media
RSS
Google+
Laurentiu Ungureanu

Ma numesc Laurentiu Ungureanu, sunt Broker in cadrul Agentiei Imobiliare Mervani si ma puteti contacta telefonic la 0720.900.665 sau imi puteti trimite un email la adresa ungureanul@mervani.ro .

In acest moment, Laurentiu Ungureanu are in portofoliul personal 617 oferte active. Puteti efectua un click pe numarul de oferte pentru a vizualiza imobile din categoria care va intereseaza.

Laurentiu UngureanuVanzari Inchirieri
Nr. imobileAfisariNr. imobileAfisari
Garsoniere548.466
Apartamente29123.52428.151
Apt. in Casa/Vila415.37124.478
Case132722.089534.439
Vile52234.190314.423
Spatii Comerciale727.551642.804
Spatii Industriale34.402213.653
Spatii Turistice629.99512.426
Terenuri Intravilane3381.227.64214.686
Terenuri Extravilane1861.53815.174
617 oferte — 2.625.002 afisari
Imobile aflate in portofoliul agentului Laurentiu Ungureanu si scoase pentru Vanzare
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Breaza182432615125
Cornu27101551
Campina416233642143
Banesti51174
Brebu6239
Telega614
Sotrile311
Baicoi1462
Poiana Campina610
DN129
Valea Doftanei104122
Provita1217
Mislea3151
Ploiesti21
Urleta1
Cocorastii Mislii1
Paulesti1
Imobile aflate in portofoliul agentului Laurentiu Ungureanu si scoase pentru Inchiriere
 Gars.Apt.Apt.
in C/V
CaseVileSp.
Com.
Sp.
Ind.
Sp.
Tur.
Ter.
Intra.
Ter.
Extra.
Breaza121
Cornu
Campina2151611
Banesti1
Brebu
Telega
Sotrile
Baicoi
Poiana Campina1
DN11
Valea Doftanei
Provita
Mislea
Ploiesti
Urleta
Cocorastii Mislii
Paulesti

POLITICA PRETURILOR AFISATE

Valoarea proprietatilor publicate pe site-ul www.mervani.ro reprezinta exclusiv expresia si intentia proprietarilor. Preturile afisate nu reflecta neaparat valoarea reala, ele fiind preturi de promovare.

Agentia Imobiliara Mervani nu-si asuma in niciun fel raspunderea privind detaliile aferente proprietatilor prezentate si nici privind posibila neconcordanta intre pretul de promovare exprimat de proprietari si valoarea reala de piata.

Utilizarea preturilor de promovare afisate pe site si folosirea acestora de catre evaluatori sau terte persoane in diverse scopuri (studiu de piata, raport evaluare, etc...) se face pe raspunderea exclusiva a acestora, tinand cont ca valoarea proprietatilor nu reflecta neaparat valoarea reala de piata a imobilelor.

Imobiliare Campina | Apartamente de Vacanta Sinaia | Terenuri Rezidentiale Predeal | Case Busteni | Vile Azuga | Proiecte Imobiliare | Terenuri Comarnic | Imobiliare Valea Prahovei | Vanzari Breaza Cornu Brebu Banesti | Imobile de Vanzare | Proiecte Sinaia | Vile Sinaia | Anunturi Imobiliare | Apartamente Sinaia | Inchirieri Imobiliare | Proiecte Imobiliare Valea Prahovei | Stiri Imobiliare | Agentie Imobiliara | Vanzari si Inchirieri